Criterium Soubry

Soubry pasta

In maart 2019 startte het vijfde seizoen van onze kaartersclub.

De kampioen van dit nieuwe jaar krijgt een prijs gesponsord door de firma Soubry: hij of zij ontvangt zijn gewicht in aantal pakjes pasta.

De kaartingen gaan door op de eerste vrijdagavond van elke maand.
In de maanden juli en augustus wordt er niet gekaart.
Interesse om mee te doen, schrijf dan snel in via landry@tcrumbeke.be

Deelname is gratis. (afsluitend etentje niet inbegrepen)

Tussenstand seizoen 2019 - 2020 [na 4 kaartdagen]

1 Marc Dubois 12 11 1325
2 Francky Desnouck 15 9 1391
3 Anais De Witte 12 9 1182
4 Andre Buyse 15 8 1265
5 Felix Delaey 12 8 1156
6 Francky Victor 12 8 1152
7 Bart Stoop 12 8 1120
8 Jordy Eelen 9 8 1047
9 Christine Vermassen 12 7 1040
10 Veronique Verbeke 12 6 1173
11 Landry Verbeke 12 6 1059
12 Peter De Brabandere 12 6 1057
13 Harry Stoop 12 6 994
14 Denise Denorme 12 6 974
15 Rafael Pattyn 12 6 968
16 Geert Rooryck 12 6 935
17 Goedele Desmet 12 5 1069
18 Frans Manhaeve 12 5 1056
19 Lia Vandenberghe 12 5 1045
20 Christine Delaey 12 5 1026
21 Luc De Witte 12 5 989
22 Magda Dinneweth 9 5 942
23 Bart Ameye 12 5 879
24 Chantal Warlop 9 5 830
25 Heidi Verschaeve 9 5 799
26 Johan Terryn 9 5 758
27 Filip Princen 9 5 741
28 Jean-Pierre Dubois 9 5 694
29 Freddy Caen 12 4 963
30 Brigitte Dierick 12 4 955
31 Ann Dequae 9 4 811
32 Christine Laebens 9 4 771
33 Bart Desender 9 4 744
34 Albert Cools 9 3 687
35 Geert Gadeyne 6 3 551
36 Linda Reynaert 6 3 548
37 Brigitte Vandermeersch 9 2 733
38 Johan De Koster 6 2 542
39 Rita Deblieck 6 2 491
40 Filiep Jodts 6 2 473
41 Stefaan Demees 6 2 445
42 Philip Noppe 6 2 388
43 Gregory Hermans 3 1 252
44 Crist Verbeke 3 1 243

 




Kalender seizoen 2019 - 2020

Elke 1e vrijdag van de maand om 19u30.  In juli en augustus wordt er niet gekaart.

  • vrijdag 1 maart 2019
  • vrijdag 12 april 2019 (vervangt 5 april)
  • vrijdag 3 mei 2019
  • vrijdag 7 juni 2019
  • vrijdag 6 september 2019
  • vrijdag 4 october 2019
  • vrijdag 8 november 2019 (vervangt 1 november)
  • vrijdag 6 december 2019
  • vrijdag 3 januari 2020
  • vrijdag 5 februari 2020

 Souper en kampioenhuldiging in de loop van februari 2020, datum nog te bepalen

Reglement

Er wordt stipt gestart om 19u30.  Een tafel van 4 spelers wordt telkens samengesteld volgens voorkeur en aankomst/aanwezigheid van de spelers. De laatste maand worden de tafels samengesteld op basis van de volgorde van het klassement na de voorlaatste maand.

Per kaartavond kan één partij worden ingehaald, uitgezonderd op de laatste kaarting.

Er wordt gekaart volgens de regels van het manillen in onze regio en volgens het zogenaamd klein spel.

Elke kaarttafel speelt 3 partijen per maand met rotatiesysteem naar 101 punten.
De eerste partij wordt er gedeeld door de speler die de hoogste kaart trekt, daarna schuift de deel mee met de spelers. De eerst uitgelote kaarter blijft zitten, de anderen schuiven iedere partij onderling één plaats op in wijzerzin (naar rechts). Alle behaalde punten worden genoteerd, ook die boven 101.

Bij overtreding van de spelregels of bij valsspelen wordt de deel waaraan men bezig is niet geteld, de tegenstanders bekomen 30 hetzij een hoger aantal punten naargelang het maximum dat in bewuste deel kon behaald worden (bijvoorbeeld indien er zonder troef gespeeld werd). Een gewone misser die de missende kaarter geen voordeel oplevert wordt zo goed mogelijk hersteld zonder toepassing van boetepunten.

Misdelen is herdelen. Na het herdelen moet men troef maken, men kan dus in dat geval niet zonder troef spelen.

Wie op het einde van het kaartersjaar het meest partijen gewonnen heeft is kampioen(e). Bij gelijke stand telt het hoogst aantal behaalde punten.

Alle geschillen die zouden ontstaan worden enkel en alleen door het bestuur beslecht.

Erelijst

  • 2018 - 2019 : Freddy Caen
  • 2017 - 2018 : Filiep Jodts
  • 2016 - 2017 : Harry Stoop
  • 2015 - 2016 : Francky Desnouck

Historiek

 

TC Rumbeke

Wervikhovestraat 7A, 8800 Rumbeke
Tel: 051/24 87 62 - info@tcrumbeke.be
Rekeningnummer BE78 0016 8598 5086


Agenda

21/04 - 25/09  Clubkampioenschappen
12/08 - 16/08  Augustuskamp #3
19/08 - 23/08  Thema-augustuskamp #4
25/08  2de handsbeurs
26/08 - 30/08  Kamp deluxe #5
29/08  41░ Rodenbachrit 7░ Memorial Marnik Wyffels
31/08 - 15/09  Alheembouw-Steenoven Enkeltornooi
06/09  Kaartavond Criterium Soubry

Bekijk hier de volledige kalender




Enkele van onze sponsors


Nuttige links

rista
tennisvlaanderen
Tecnifibre
sport vlaanderen