Clicky

Clubkampioenschap 2021-EH1

3 tem 10 punten

Bekijk hier de andere reeksen | Bekijk hier wie hoeveel kans maakt om de Venturelli fiets te winnen.

Deelnemers

Andy Deneir 0486177945 deneir.andy@gmail.com
Benjamin Six benjamin.six@telenet.be 0473949411
Dieter Casselein 0477775439 dieter.casselein@gmail.com
Dylan Espeel 0497229799 espeeldylan@gmail.com
Henri Fieuw 0468230262 henri.fieuw@telenet.be
Jan Rosseau 0487192505 janrosseau@hotmail.com
Kobe Wittevrongel 0493623808 Kobewitte@hotmail.com
Mario Muylle 0486139002 mario.muylle@dovy.be
Mathias Devreese mathias.devreese@ugent.be
Mathijs Moortgat 0476829568 mathijs.moortgat@telenet.be
Pedro Naert 0473252823 naertpedro@hotmail.com
Peter Vanackere 0499203357 peter.vanackere@scarlet.be
Sven Lagrange 0499483636 lagrangesven@gmail.com
Thomas Marechal 0475696105 thomas@patisserie-thomas.be
Tim Geldof 0479330959 tim.geldof@outlook.com
Tomas Muylle 0493862962 tomas002.muylle@gmail.com
Willem Vanhulle 0496617038 willem.vanhulle@hotmail.com


Uitslagen

Nog geen uitslagen in deze reeks

Rangschikking

1 Andy Deneir 0 0
2 Benjamin Six 0 0
3 Dieter Casselein 0 0
4 Dylan Espeel 0 0
5 Henri Fieuw 0 0
6 Jan Rosseau 0 0
7 Kobe Wittevrongel 0 0
8 Mario Muylle 0 0
9 Mathias Devreese 0 0
10 Mathijs Moortgat 0 0
11 Pedro Naert 0 0
12 Peter Vanackere 0 0
13 Sven Lagrange 0 0
14 Thomas Marechal 0 0
15 Tim Geldof 0 0
16 Tomas Muylle 0 0
17 Willem Vanhulle 0 0