Clicky

Clubkampioenschap 2021-DG1

6 tem 20 punten

Bekijk hier de andere reeksen | Bekijk hier wie hoeveel kans maakt om de Venturelli fiets te winnen.

Deelnemers

Charlotte Plancke / Sven Lagrange 0472778946 0499483636 plancke.charlotte@gmail.com
Hilde Deleu / Frits Verhaeghe 0476616716 0468593355 hilde.deleu1@telenet.be
Leen Kindt / Benjamin Six 0494071587 benjamin.six1@telenet.be vanhulle.kindt@telenet.be
Peter Fieuw / Kaat Seynaeve 0474567181 0477232413 peter.Fieuw@telenet.be
Rieno Destoop / Delphine Coopman 0478932703 0474988029 rienodestoop@hotmail.com
Willem Vanhulle / Chloe Verhelst 0496617038 0483058720 willem.vanhulle@hotmail.com


Uitslagen

Nog geen uitslagen in deze reeks

Rangschikking

1 Charlotte Plancke / Sven Lagrange 0 0
2 Hilde Deleu / Frits Verhaeghe 0 0
3 Leen Kindt / Benjamin Six 0 0
4 Peter Fieuw / Kaat Seynaeve 0 0
5 Rieno Destoop / Delphine Coopman 0 0
6 Willem Vanhulle / Chloe Verhelst 0 0