Clicky

Clubkampioenschap 2021-DD1

6 tem 20 punten

Bekijk hier de andere reeksen | Bekijk hier wie hoeveel kans maakt om de Venturelli fiets te winnen.

Deelnemers

Ann Demeyere / Katrine Dekeyser 0476644910 0495539715 ann.demeyere@hotmail.com
Annemie Ghekiere / Els Naert 0479669425 0472259584 ghekiereannemie@gmail.com
Aude Fieuw / Cato Vanhoutte 0473380954 0492673201 aude.fieuw@telenet.be
Dagmar Verstraete / Nathalie Depourcq 0498112535 0473699337 dagmarverstraete@hotmail.be
Delphine Coopman / Glencora Frederickx 0474988029 0473449599 coopman.d@icloud.com
Herlinde Roose / Micheline Blomme 0498514207 0485798317 herlinde.roose@gmail.com
Julie Havegeer / Johanna Princen 0472372143 0486951162 juliehavegeer@hotmail.com
Kaat Seynaeve / Griet Seynaeve 0477232413 0494487424 kaat.seynaeve@skynet.be
Leen Kindt / Hilde Deleu 0494071587 0476616716 vanhulle.kindt@telenet.be
Marleen Vanderheere / Kathleen Dejaegher 0476962029 0474478241 marleen.vanderheere.kine@gmail.com


Uitslagen

Nog geen uitslagen in deze reeks

Rangschikking

1 Ann Demeyere / Katrine Dekeyser 0 0
2 Annemie Ghekiere / Els Naert 0 0
3 Aude Fieuw / Cato Vanhoutte 0 0
4 Dagmar Verstraete / Nathalie Depourcq 0 0
5 Delphine Coopman / Glencora Frederickx 0 0
6 Herlinde Roose / Micheline Blomme 0 0
7 Julie Havegeer / Johanna Princen 0 0
8 Kaat Seynaeve / Griet Seynaeve 0 0
9 Leen Kindt / Hilde Deleu 0 0
10 Marleen Vanderheere / Kathleen Dejaegher 0 0